2013 AKREP BURCU
2013 BURÇ YORUMLARI

2013 Akrep Burcu

Akrep Burcu Yorum

Sevgili akrep 2013 değişimlerin yılı olacak. Bu yıl evlilik ve ortaklık, alanında değişim yaşayabilirsiniz. Ailenizden ya da evliyseniz eşinizden kaynaklanan bazı sıkıntılarınız olabilir. Gerek özel hayatınızda, gerekse iş hayatında sürekli bir iletişim kopukluğu içinde olmanız mümkün.Bu yıl bazı akrepler kayıplar nedeniyle huzursuzluk yaşayabilir. Ortaklaşa konular nedeniyle mağdur duruma düşebilirsiniz. Eş nedeniyle bir değişimle karşılaşabilirsiniz. Ortağınızla ilgili sorunlar çıkabilir. İlişkinizle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu yıl oturduğunuz yeri veya evi değiştirme isteğinde bulunabilir ve bu isteğinizi hayata geçirebilirsiniz. Yılın ikinci yarısı ilk yarısına oranla işlerinizin daha iyi olacağı bir dönem diyebiliriz.Eğitim hayatı devam eden akrep burçları için bu yıl son derece başarı olacak bazı akrepler yarım biraktıkları eğitimlerine devam kararıda alabilir,bazılarınız yeni bir dil öğrenmeye başlayabilir bazılarınız da yüksek lisansa başlayabilir.

Yılın ilk  yarısı sizi üzecek bazı gelişmeler yaşanabilir.Birinden veya bir yerden ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. Bazılarınızın hayatında oturduğu şehri değiştirmesini gerektiren gelişmeler yaşanabilir.Eylül ekim gibi arsa yada ev alım satımı olabilir. Eski bir arkadaşınızla olan ilişkinizi yeniden ele alıp bir şekle sokmanız gerekebilir.Yılın ikinci yarısında iş hayatınızdaki yoğunluk  ve kazancınız artacaktır. Zekanızla yeni iş imkanları yaratabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda üstünüz konumunda olan kimselerin dikkatini çekebilir ve onlardan beklenmedik destekler görebilirsiniz. Yeni bir işe girmeniz ya da mevcut iş yerinizde yenilikler yapmanız ya da terfii etmeniz olasıdır.Bu dönemde bütçenizdeki rahatlamaya bağlı olaraka sadece gereksiz gösterişler için büyük paralar harcayabilir ya da sadece lüks için bütçenizi sarsabilirsiniz.


2013 Akrep Burcu İş Hayatı

Yılın ilk ayları maddi yönden zorlanıyorsunuz. Bu sıra gelecek hedeflerinizle ilgili riskli girişimlerden ve yeni başlangıçlardan kaçınmanız daha isabetli olacaktır. Ocak-Şubat dönemi parasal şansınız fena değil fakat gene de çok büyük beklentileriniz olursa hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.Şubat sonu yapacağınız önemli miktarda ki bir harcama bütçenizi sarsabilir. Mart gibi beraber çaalışmak zorunda kaalacğınız genç ve tecrübesiz kimseler yüzünden iş ortamında sıkıntı yaşanabilir bu durum sizin iş yükünüzü artıracağından,daha fazla yorulmanıza ve dolaayısıyla evinize daha az zaman ayırmanıza sebep olabilir.Bu durum özel hayatınızı da olumsuz etkileyebilir.

Nisan-Mayıs gibi bazılarınız iş ile ilgili bir beklentiye girebilir fakat bu beklediğiniz iş büyük ihtimal bu dönemde gerçekleşmeyecek ancak bu sizde büyük hayal kırıklıklarına yol açmasın çünkü büyük olasılıkla yılın ikinci yarısı gerçekleşecek.Ofis ortamında sizi çekemeyen huzursuz eden kimseler olabilir.Genel anlamda nisana ayı iş ortamında huzursuz ve gergin geçebilir.Gene bu dönemde para konularında dikkatli olmanız gerekiyor. Aslında ne derece dikkatli olursanız olun para sıkıntısı kaçınılmaz gibi görünüyor,finansal kaynaklarınızı idareli kullanmanız gerekiyor. Sizi huzursuz edecek bazı değişimler yaşamak zorunda kalabilirsiniz

Haziran-Temmuz  dönemi konuşma gücünüz ve zekanız oldukça yüksek. Zekanızı kullanarak bir çok konuda  büyük başarılar kazanabilirsiniz zekanız ve zihinsel aktivitenize karşılık fiziksel olarak kendinizi sürekli yorgun hissedebilirsiniz. Hangi konuda olursa olsun bütün yeni teşebbüslerinizi planlı ve sakin bir şeklide hayata geçirebilirsiniz. Eğer teknik konularla ilgili bir iş yapıyor veya okuyorsanız son derece başarılı olacağınız bir döneme giriyorsunuz, direnciniz yüksek mutluluk ve coşkunluk hisleri içindesiniz.İş arkadaşlarınız arasında ilginç fikirlerinizle, yaratıcılığına en çok başvurulan  kişi oluyorsunuz. Bu özelliğinizi doğru zamanlarda kullanmalısınız.

Ağustos Eylül dönemi gelişen yeni fırsatlar karşısında, kendiniz daha iyi yönlendireceksiniz. Kafanızdki fikirleri hızlı bir şekilde yaşam geçireceksiniz,bzılarınız bu dönemde radikal kararlar gündeme gelebilir,iş değişikliği veya ek bir iş yada bir ortaklık kararı alınabilir.Ekim sonrası yıl sonuna kadar olan dönem siz akrep burçları için, iş hayatında ki en şanslı olduğunuz dönem olacaktır.Bu dönemde iş hayatınızdaki gelişmeler sizi son derece memnun edecek.

2013 Akrep Burcu Aşk Hayatı

Bu yıl siz akrepler için var olan ilişkilerde önemli kararların alınacağı ve daha çok kısa süreli aşkların yaşanacağı bir yıl olacak. Yılın ilk yarısı var olan ilişkiniz açısından sıkıntılı görünüyor, ailevi konular, yuvanızla alakalı paylaşımlar ve sorumluluklarınız evlilik hayatınız, partneriniz veya genel olarak ilişkinizle alakalı yaşanan krizlerin üstesinden gelmeniz gerekebilir.İlişkinizin büyük bir kavga ile noktalanması olası.  Biten ilişkinin ardından yalnızlık uzun sürmeyecek fakat öyle uzun süreli sağlam temellere dayalı bir ilişki yaşanmayacak daha çok kısa süreli ilişkile sizi bekliyor olacak.Nisan gibi daha önceleri düşündüğünüz ancak harekete geçmediğiniz çekingen davrandığınız kişi ile ilgili sizi cesaretlendirecek gelişmeler yaşanabilir. Sadece fiziksel anlamda hoşlandığınız bu kişi ile kısa süreli bir birliktelik gerçekleşebilir.Yılın ikinci yarısı bazılarınız eski sevgililerine geri dönebilir ancak hiç bir anlam ifade etmeyen geçmişte kalan ilişkileri tekrar gündeme getirmenin iyi bir fikir olmadığını kısa süre sonra anlayacaklar.Bu yıl gerginlik içinde olacağınız sorunlu ve kısa süreli ilişkiler yaşanabilir.Temmuz  gibi iş yerine yeni katılan hoşlandığınız bir kişi olabilir ve bu kişi ile kısa süreli bir ilişki yaşanabilir. Evliliğinde sorun yaşayan akrep burçları ise bu yıl sorunlu ilişkilerini bitirecekler.İhtiyaç duyduğunuz desteği yalnızlıkta bulmaya çalışabilirsiniz. Bekâr olan akrep burçları için bu yıl evlilik için uygun olmayabilir.

Sevgili akrep yılın ikinci yarısı ikili ilişkiler anlamında daha şanslı olacağınız  dönem ağustos sonrası olacaktır. Bu dönemde ilişkinizdeki sorunlar çözüme kavuşabilir mutlu bir beraberliğe adım atabilirsiniz.Bu dönemde diğer insanlarla son derece rahat anlaşabilir, yeni dostluklar kurabilirsiniz. İnsanlarla olan ilişkileriniz uyumlu özellikle karşı cinsle.Ne var ki sağlam temellere dayalı bir birliktelik arayışındaysanız bunun için bir süre bekleyeceksiniz çünkü bunun için en uygun dönem kasım sonrası görünüyor.Yılın ikinci yarısı bazı aile büyüklerinin özel hayatınıza müdahalesi olabilir bu durum canınızı sıkacak ve aile içinde huzursuzluğa tartışmalara neden olabilir.Bu dönemde yaşanan tartışmalar sizi yıpratacaktır ve bu sıkıntılı dönemden kurtulmak adına yapacağınız bir seyahatte tanışacağınız kişi ile yaşayacağınız ilişki kısa sürsede sizi son derece mutlu edecek.Kasım ayı gibi bir davette -bu aile içinde yapılan mutlu bir toplantı olabilir-tanışacağınız kişi evliliğe bakış açınızın değişmesine neden olabilir.Ancak bu insanı iyi tanımadan ilişkinizi ciddi boyutlara taşımamanız sizin lehinize olacaktır.Aceleci davranmamakta fayda var


2013 Akrep Burcu Sağlık

Bu yıl sağlıkla ilgili çok büyük bir problem görünmesede özellikle yılın ikinci yarısı aşırı çalışmaya bağlı yorgunluklar yaşaya bilirsiniz.Midenizle ilgili sorunlar çıkabilir gazlı içeceklerden uzak durmalısınız.Ayrıca bu yıl tansiyona bağlı problemlerde yaşayabilirsiniz.