2013 BALIK BURCU
2013 BURÇ YORUMLARI

2013 Balık Burcu

İşinizde ilerlemeler kaydedeceğiniz sağlık problemlerinin giderildiği şansınızın açık olduğu bekarlar için evlilik planlarının gündeme gelebileceği,çocuk sahibi olanlarınızın ise çocukları ile ilgili mutluluklar yaşayacakları, yeni bireylerin aileye katılacağı sevinçli haberlerin alındığı ufak kutlamaların yaşanacağı her açıdan olumlu  bir yıl olacak.Yılın ikinci yarısı yurt dışı seyahatleri söz konusu olabilir.Uzun zamandır görüşmediğiniz dostlarınızla bir araya geleceğiniz toplantıların yaşanacağı mutlu haberleri paylaşacağınız davetler gerçekleştireceksiniz.
Bu yıl çocuk sahibi balık burçları çocuklarının eğitim hayatında yaşanacak başarılar ile de çok mutlu olacaklar.Bu yıl bazı ballıklar yüksek lisans gibi eğitimle ilgili konularda çalışmalar yapabilir.
Ayrıca siz balık bu yıl bütçenizin önemli bir kısmını eğitim harcamaları için ayıracaksınız bu kendinizle ilgili olabileceği gibi çocuklarınızın bir üst eğitim kurumuna olan talepleri içinde olabilir.Sevgili balık hiç endişelenme bu harcamalar seni etkilemeyecek çünkü bu yıl senin için bolluk ve bereket var. 2013 her anlamda senin yılın olacak.

2013 Balık Burcu İş Hayatı

Ocak ayında  bazılarınızın yeni bir işe girmesi ya da mevcut işinde yeni bir şeyler yapması ya da terfii etmesi olası.Bazı balık burçlarının ise gene bu dönemde ofislerini yada mevcut iş yeri binalarını değiştirmeleri gündeme gelebilir.Bu mevcut ofisinizde gerçekleştirebileceğiniz bir tadilat olabileceği gibi yeni bir binaya taşınmak şeklinde de olabilir.
Şubat ayı ev arsa gibi gayrimenkul alım satımları gündeme gelebilir.Ayrıca bu dönemde banka işlerinizinde yoğun olacağı maddi konuların gündemde olacağı gelişmeler yaşanabilir.Bazılarınız evini değiştirebilir.Bazılarınız ise bir dost yada akraba aracılığı ile karlı bir yatırım gördüğü bir girişimde bulunabilir bu ikinci bir ev satın almak şeklinde de olabilir.Bu dönem daha çok alım satımlarla maddi konularla ilgili olacaksınız.
Mart ayı ödemlerinizin yoğun olacağı beklenmedik masrafların çıkacağı bir dönem bu durum biraz canınızı sıksada uzun vadede sizi etkilemeyecektir.Bu dönemde sürpriz harcamalar gündeme gelebilir.Gene bu dönemde bazılarınız yeni bir otomobil hatta lüks bir otomobil sahibi olabilir.
Nisan-Mayıs önemli dikkatsizlikler yaparak işinizle ilgili bazı hatalara sebep olabilirsiniz.İleride ciddi sorunların meydana gelmesini istemezseniz önemsiz gibi görünen ayrıntıları iyi değerlendirmelisiniz. Uzun vadede olumlu ve şanslı etkiler altında olmanıza rağmen bu dönem sizin için bazı açılardan sıkıntılı ve yorucu olabilir.
Haziran- Temmuz ayları özellikle maddi konularda şanslı olacaksınız.Beklenmedik bir yerden para gelebilir.Birine verdiğiniz  üzerinden çok zaman geçmiş bir borç olabileceği gibi şans oyunlarından gelebilecek bir parada olabilir. Eğer eğitim hayatınız devam ediyor ise bu dönemde sizi sevindirici gelişmeler olabilir yada siz bir üst eğitim seviyesine yönelik planlar yapabilirsiniz.Bu üniversite yada yüksek lisans da olabilir.
Eylül-Ekim dönemi iş yerinde üstlerinizin dikkatini çekip onların takdirlerini kazanabilirsiniz,kendi işinizin patronuysanızda bu dönemde işinizle ilgili  sizi memnun edici gelişmeler  yaşanacak.Ekimde ailenizi ilgilendiren alım satımlar yada miras işleri çıkabilir eğer bu alım satımlar bir mirasla ilgili olursa can sıkıcı gelişmeler,anlaşmazlıklar,bir takım tatsızlıklr yaşanabilir.Ekim sonu, elinize geçecek parayı değerlendirme arayışları içine girebilirsiniz.
Kasım ayında  zekanızla yeni iş ve kazanç imkanları yaratabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda  beklenmedik destekler görebilirsiniz.Ancak şunu belirtmekte fayda var Kasım -Aralık dönemi iş temponuzun çok yoğun buna bağlı olarakda yorucu olduğu bir dönem olacak.Bu yoğunluk içinde zaman zaman ailenizi ihmal etmenizden kaynaklı içsel huzursuzluk yaşayabilirsiniz.

2013 Balık Burcu Aşk Hayatı

Yılın ilk ayları duygusal olarak aşırı hassas durumdasınız romantik ilişkileriniz iyi, özellikle yeni başlayan ilişkiler. Enerjiniz aşırı yüksek durumda,gerek iş gerekse duygusal anlamda kendinizi doğru ifade edebildiğiniz mutlu olduğunuz bir dönem.Bu yıl ikili ilşkilerde çok şanslısınız.Ocak ayı itibariyle eski sevgilinizden yada bir arkadaşınızdan gelecek bir haber kafanızı meşgul edecek.Gene bu ay içinde ilişkilerde evlilik hayatında  sizi hoşnut edecek gelişmeler yaşanacak.
Şubat ayı içinde  yalnız olanlar  tanışacakları fiziksel açıdan hoş buldukları bir kimse ile kısa süreli bir ilişki yaşayabilir.Evli olanlar için gene bu dönemde özellikle aile içinde tatsızlıklar çıkabilir.Çok büyük bir kavga yada ayrılık yoksada tartışmalar can sıkıcı olabilir özellikle evli olanlar eşleri ile anlaşmazlıklar yaşayabilir.İş hayatınızı ilgilendiren pek çok plan yapmaktasınız. Amaçlarınıza odaklı olduğunuz bu dönem başarıya yakınlaşacaksınız ancak, bir yandan da aile içi yaşanan tartışmalar motivasyonunuzu düşürecek.Eğer siz bir erkekseniz eşinizle olan tartışmalarınız kıskançlık kaynaklı olacaktır.Eşinizin kıskanç tavırları karşısında kendinizi sürekli bir müdafa halinde bulmanız olası.Ayrıca bu dönemde bir aile büyüğünün sağlık problemleriyle siz ve eşiniz ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.Uzaktan gelecek bir akraba yada aile dostunu evinizde misafir etmenizde olası.
Mart ayı çocuk sahibi olanların çocukları ile ilgili gelişmeler yaşanabilir.Bazılarınız bu dönemde çocuk sahibi olmayı düşünebilir.Mutlu gelişmeler sebebi ile yapılacak aile toplantılarında bulunabilirsiniz.Bu dönemde ailenize daha fazla vakit ayırmanızı gerektiren gelişmeler yaşanabilir.Karşı cinsle yeni ilişkiler geliştirebilir ya da mevcut olanı mükemmel hale getirebilirsiniz.
Nisan ayında yalnız olanlar tanışacakları kişi ile güzel bir birliktelik yaşayacaklar hayatınıza girecek bu yeni insan sizi her anlamda mutlu edecek ve çevrenizinde onaylayacağı bir kişi olacak.
Mayıs ayında gelebilecek ani evlilik teklifine evet diyerek sizin içinde adeta süpriz bir evliliğe adım atabilirsiniz.
Temmuz sonu bulunacağınız bir toplantıda,tatil mekanı  ya da bir eğlencede tanışacağınız birine beklenmedik bir çekim duyabilirsiniz.Eğer bekarsanız siz hangi cinsden olursanız olun bu kişi ile güzel bir birliktelik başlayabilir fakat evliyseniz uzak durun .
Ağustos ayında bazı dostlarınızın aramaması canınızı sıkabilir,aile içinde bir tartışma yaşanabilir yada konuyla hiç alakanız olmasada iki arkadaşınız arasında çıkan bir tatsızlık,tartışma içinde bulunabilirsiniz.
Eylülde aile içi iletişimlerde sorunlar yaşansada hallolacak, .Bu dönemde aileyi yeni bir bireyin katılımı söz konusu olabilir.Eylül ayı yalnız olanlar için güzel bir birliktelik başlayabilir bir arkadaşınız vasıtasıyla tanışacağınız biri ile ileriye dönük sağlam temmeller üzerine oturacak bir ilişkinin başlaması olası.
Ekim ayı var olan ilişkilerde gelişmeler yaşanabilir bu partnerinizin ailesi ile tanışmak şeklinde var olan ilişkinin daha ciddi bir hal alması yada evlilik teklifi olabilir.Ekim ayı her anlamda ikili ilişkilerde hoş gelişmeler yaşanacağı partnerinizle uyum içinde olacağınız evlilerinde eşleri ile aşk tazeledikleri bir dönem olacak.
Kasım ayı bazıları için biraz can sıkıcı olabilir. Eğer siz eğitim hayatı devam eden bir kimse iseniz bu dönemde,arkadaş çevrenizden kaynaklı sorunlar canınızı sıkabilir,yanlış anlaşılmalar yada dedikodulardan dolayı partnerinizle aranızda tasızlıklar yaşanabilir.Kendinizi savunmak tüm bu dedikodularla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.
Aralık ayında karşı cinsle ilişkilerde oldukça başarılı olacağınız kendinizi ifade edebildiğiniz,çekiciliğinizinde yüksek olduğu bir dönem.Ayrıca bu dönemde iş hayatında da oldukça güzel gelişmeler yaşanacak.Ofis ortamına yeni katılan bir kişinin size ilgi buyması olası.

2013 Balık Burcu Sağlık

Son derece sağlıklı bir yıl görünüyor.Yalnız yılın ikinci yarısı yoğun iş temposuna bağlı ağrılar olabilir.Bir yakınınızın sağlığındaki olumlu yönde gerçekleşecek gelişmelerde sizi mutlu edecek.