2013 İKİZLER BURCU
2013 BURÇ YORUMLARI

2013 İkizler Burcuikizler burcu yorum

Sevgili ikizler2013, geçen yıl olduğu gibi hayata karşı iyimser bakış açınız her zaman olduğu gibi devam edecek. Özellikle2013 yılın ilk yarısı bu iyimserlik sizin tüm gereksinimlerinizi de beraberinde getirecek. Kendini ve geliştirecek ve isteklerinizi kolayca zorlanmadan sahip ola bileceksiniz.

2013 ikinci yarısında Jüpiter eksisi ise bu sefer sizi maddi konularda destek olacak.

Bu yıl sizi bekleyen 2013’de karşınıza çıkacak imkânların ve fırsatların, farkına varmalı ve tüm olasılıkları göz önünde bulundurarak doğru karalar vermeli ve girişimlerde bulmalısınız. Elinizde olan fırsatların farkında olmalı olayları istekleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre yönlendirebilme imkânına sahip olacaksınız bu durumu iyi değerlendirmelisiniz.

Yılın ilk yarısı aşk hayatınız açısından sizin için hareketli olacak yeni deneyimler yaşamanız olası. Geçmiş ilişkilerin izlerinin tamamen yok olması terk edilmesi ve yeni aşkların sürpriz gelişmelerin beklenmeyen ilişkiler siz ikizleri 2013’de bekliyor olacak. Bu hareketli dönemde yaşamdan daha çok keyif alma isteğiniz sizi eğlence ve çeşitli atraksiyonlara yöneltebilir.

Yeni maceralar, hobiler, yıllardır yapmak istediğiniz ve ertelediğiniz faaliyetlerde ile uğraşabilir, yaratıcı özelliğinizi ön plana çıkaracak ve geliştirme fırsatı bula bilirsiniz. Bu alanda önceleri girişmiş olduğunuz uğraşların neticelerini alacağınız gelişmeler gündeme gele bilir. Eğer çocuk sahibi iseniz bu dönemde ayrıca çocuklarla ilgili konularda gündeme gele bilir çocuklarınızla ilgili gelişmeler ortaya çıkabilir. Bekâr İkizler Aşk hayatınız hareketlenebilir.

İlişkilerinizde yaşayacağınız duygusal ve romantizm hayatınıza renklendirecek ve daha heyecanlı bir hale almasını olası. Tün bu gelişmeler2013’de aşk hayatınızı hareketlendirecek beraber hayatın coşkusunu doyasıya yaşayacaksınız. Bu durum sizin mutluluğunuza çok fazla yönelmeniz iş ve arkadaş çevreniz tarafından hoş bir şekilde karşılanmayabilir. Çevrenizdekiler sizi bencil olmakla suçlaya bilir.

Uranüs ve Neptün gezegenlerinin etkileri bu yıl da düşüncelerinizde farklı faaliyetlere veya alışılmışın dışındaki alanlara yönelmeye devam edebilirsiniz. Tüm bu olanların dışında altıncı hissinizin arttığını farkına var bilir ve çok farklı beklentiler düşünceler içerisine girebilirsiniz.

Yılın ikinci yarısında çok keyifli gelişmeler İkizleri bekliyor. Özellikle maddi konulara yönelik yeni fırsatlar olanaklar yakalayabilir, aşk hayatınızda da olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Ekim ayından itibaren sağlığınızı ve günlük yaşamınızı ilgilendiren konularda bir rahatlama sizi bekliyor olacak. Son birkaç yıldır karşılaştığınız ve süre gelen yaşamınızı etkileyen, engelleyen, sizi sıkıntıya sokan sorunlardan kurtuluyorsunuz.

2013 yılı evli olanlar için evliliğinizi, ortaklığınızı veya hayatınızdaki yer eden ciddiye aldığınız her türlü ikili İlişkiniziniz de Satürn’ün zorlayıcı gücü sizin üzerinizde baskısını artıracak ve zorlamaya başlayacak.

İkili İlişkilerinizi daha da ciddiye alabilir, artan sorumluluklar ve yükümlülükler nedeniyle kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Bu baskılar eşinizden veya ortağınızdan da gelebilir. Bütün bu olanlar sizi ilişkilerinizde ciddi kararlar vermeye zorlaya bilir.

Bu yıl Mayıs sonu Haziran başı ve Kasımın ikinci yarısında parasal konularda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle harcamalarınızda tedbirli almanızda faya da yarar var.

 

 

2013 İkizler İş Burcu İş Hayatı

İkizler 2013 yılında maddi konularda fırsatlar sizinle olacak. Şansınız giderek yükselmeye devam ediyor olacak. Sevgili ikizler 2013 boyunca birikimleriniz artacağı maddi beklentileriniz karşılanacağı bir yıl sizi bekliyor. Yılın ikinci yarısında daha maddi bolluk ve fırsatla karşılaşacaksınız. Önünüze çıkan fırsatları imkânları çok iyi değerlendirmeye çalışın.

Ocak ayı içerisinde çevrenizden gelen destekler ve sosyal çevrenizde karşınıza çıkan fırsatlar size yeni iş imkânları sunabilir.

Fırsatları değerlendirirken riskli yatırımlardan uzak durmalısınız. Doğru risk analizi yapmalı özellikle yılın ikinci yarısında sizin kariyeriniz açısından riskli bir dönem. Bu dönem sizi yıprata bilir. Şimdiye kadar olduğu gibi şans oyunlarında çokta şansınız yok bunu göz ardı etmeyin.

Mart – Nisan aylarında uzun süredir alamadığınız alacaklarınızı borçlarınızı bu dönemde tahsil edebilir ödemek için ertelediğiniz borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Bu süreçte yeni bir işe başlamaktansa yarım bırakılmış işleriniz üzerinde çalışmalar yapmanız daha uygun olacaktır.

Haziran ayı ikizler burçlarının iş yaşamını yatırımlar ve finansal konularla ilgili olarak olumsuz gelişmelere hazırlıklı olmaları gereken bir dönem olacaktır. Bu dönemde yeni oluşumlara içeresine girmekten kaçınmanız gerekir. Yeni başlangıçlar konusunda son derece temkinli olmalısınız.

Temmuz ayı sizin için rahatlama dönemi olacaktır. Bu dönemde finansal konularda daha başarılı ve şanslı günler sizi bekliyor olacak.

Ağustos ayında uzun süredir etelediğiniz bir türlü başlayamadığınız girişimler tekrar gündeme gelecektir. Özellikle yakın çevrenizdeki kişilerle anlaşmalar ve görüşmelerinizde ön planda olacaktır. Bu dönem sizin için başlangıçta kolay görünse de giderek zorlanacağınız bir süreç içerisinde ola bilirsiniz. Bu güçlükler sizi zorlamasın üstesinden gelip başarılı bir dönem sizi bekliyor.

Eylül ayı sizin ve ailenizin iş yaşamınızla olan ilişkisi artacaktır. İkizler burçları2013 yılının eylül ayında ailesiyle yeni bir ev alama girişiminde bulunacak veya yaşadığı alanda değişiklik yapma kararları almaları olası bir dönem içerisinde olacaklar.

Ekim ayı sizin için daha zevkli geçecek bir dönem olacaktır bu dönemde masraflarınız kontrolden çıka bilir dikkatli olmanızda fayda var.

Ekim-Kasım arasında iş ilişkilerinizde bağımlı bir hale gelebilirsiniz. Ortaklarınızla veya çalışma arkadaşlarınızdan destek almak zorunda kala bilirsiniz borç, kredi, miras gibi konularla karşılaşa bilirsiniz. Beklenmedik durumlara hazırlıklı olmalısınız.

Ekim ve Kasım ayları iş yaşamınız açısından yoğun ve fala mesai yapmanız gereken bir dönem olacaktır. Ortaklığınız veya resmi konularda sizi etkileyecek olaylar meydana gele bilir.

Kasım ayı ödemeler konusunda sıkıntılar meydana gele bilir.

Aralık ayı sizi macera dolu bir yapıya sokuyor gerek eğitim gerekse, iş yolcukları, uluslararası ticaret konularda sıcak gelişmeler sizi bekliyor.

 

2013 İkizler Burcu Aşk Hayatı

2013 yılının ilk altı ayında İkizler için aşk ve ilişki konusu çok fazla gündemde olacak. Mart ayına kadar olan dönem sizin için eski ilişkileriniz veya ilişkinizde yaşadığınız sorunlar açsından yoğun bir dönem olacak. Bu dönem problemleri çözmek için size fırsatlar sunacak. Bu dönemde eski aşklarınızla karşılaşabilir ve eski sevgilinizle yeni bir başlangıç yapmayı düşüne bilirsiniz.

Eski sevgililerinizle ilişkinizin tekrar canlanması kapandığını sandığınız yaralarınızı tekrar açabilir ve bu size zarar vere bilir veya unutamadığınız eski aşkınızın artık sizi hiç etkilemediğin anlaya bilirsiniz.

Ocak ayının ikizler burcunun ilişkileriyle göz önünde olacağı bir dönem. Partnerinizle işinize yönelik çalışmalar içinde yer ala bilirsiniz. Bu sizin hedeflerinize ulaşma imkânı sunacaktır. Ayrıca bu dönmede sosyal hayatınızda hareketleniyor yeni bir ilişki için yeni adımlar ata bilirsiniz.

Sevecen sıcak tavırlarınız sizi bulunduğunuz ortamlarda sevilen aranılan bir kişi yapacaktır. Dikkatleri üstünüze çekecek bu sizin karşı cins tarafından aşırı ilgi görmenize neden olacaktır.

Şubat döneminde ikizler olayları kontrol edemedikleri hissi düşüncesine kapıla bilirler. Kendinizi karamsar hissedip kötümser bir havaya girebilir. Aniden oluşan gelişmeler endişeleriniz ve sizdeki panik halini arttırabilir. Bu dönem ikizler burcu için gizli kapaklı kalan ne varsa açığa çıkma potansiyeli yüksek ilişkileri koparma noktasına getirebilecek bir dönem olacaktır.

Mart ayı döneminde yeni ilişkilerin oluşumu açısından şansınızı oldukça arttırıyor. Sevgili ikizler mart ayının ikinci haftası ilişkileriniz için olumlu gelişmelere çok uygun olacaktır. Bu sevdiğinizle yaşadığınız sorunları düzeltmek olsun yada yeni bir ilişkiye başlamak olsun. Aslında bu dönem ikizler için her türlü konuda şansınız yükseliyor. Karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmamaya çalışın.

Nisan ayı İkizlerin tutkularının ve sahip olma istek ve arzularının doruğa ulaşacağı bir dönem olacaktır. Bu dönemde çevrenizde daha önce gördüğünüz fakat önemsemediğiniz kişiler dikkatiniz çeke bilir ve sizi harekete geçire bilir.

Mayıs ayı ikizler burcu aşk hayatı için arayışlar ve hareketlenmelerin yoğun olacağı bir dönem olacak. İki ay boyunca sürecek bu dönemde var olan veya eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olduğunuz bir ilişkinize bir şans daha vermek durumunda ola bilirsiniz.

Temmuz ayındaki Venüs etkisiyle ilişkileriniz ve ilişki anlayışınızla ilgili değişmeler olabilir. Bu tarihten itibaren sevgiliniz ya da eşinizle birlikte tatil ve gezi programlarına katılabilir ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa çıkacağınız yolculuklarda duygularınızı etkileyen kişilerle tanışabilir ve yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

İkili ilişkiler gündeminiz daha çok meşgul edecek. Bu dönemde biraz kıskanç ve tartışmacı bir tavır içinde olabilir sevdiğiniz kişiyi zorlayabilirsiniz. Olayları tartışma havasına sokmadan tartışma ve kavgalardan uzak kalmakta fayda var.

Eylül ayı ailenizle daha yakın olduğunuz bir dönem olacaktır sizin için. İkizler burçları ekim ayında yaşanacak olaylar sonucunda mutluluğunuz sizin için çok önem kazanacak. İkizler, aşk hayatınızla ilgili hareketli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Partnerinizle birlikte güzel hareketli ortamlarda bulunabilir, duygusal paylaşımlarınızı daha yüksek bir aşamaya getirebilirsiniz. Bu dönem size aşkta mutluluk vaat ediyor. Şimdiye kadar aradığınız aşkı bulma şansınız fazla.

Bekar olan ikizler Kasım – Aralık döneminde evlilik, nişan gibi konularda planlar yapa bilir bu konuları daha fazla gündemlerine gelebilir ilişkinizi resmileştirmek amacıyla yeni adımlar atabilirsiniz. Bu dönemdeki yeni başlayan yeni ilişkilerinizi evliliğe kadar götürmeyi düşünebilir, aşk hayatınızda sevdiğinize karşı son derece olumlu duygular içinde olabilirsiniz. Bu zamanlar evli olan ikizler burçları için daha mutlu bir dönem olacak ilişkilerinde sorunların çözüldüğü mutlu bir dönem. Ayrıca Aralık ayı tutuklularınızın artığı daha sahiplenici ve kıskanç olacağınız bir dönem olacak.

 

2013 İkizler Burcu Sağlık

2013 yılı ikizler burcu, sağlık açısından duyarlı olduğunuz bir yıl olacak. Yılın ilk yarısında sağlı sorunları yaşamanız olası. Enfeksiyon hastalıklarına, mikrobik hastalıklara Marsın etkisiyle açık bir hale geliyor dikkatli olmazsanız sağlığınız zayıflaya bilir. Bunun yanı sıra Uranüs’ün sizi etkilemesi huzursuzluk ve gerginlikler yaşamanıza neden olabilir.

Bu etkilerden dolayı 2013 yıl sağlığınız açsından oldukça dikkatli olmanızı gerektiren durumlar yaşamamanız olası sağlık kontrollerini ihmal etmeden İkizler sağlığınıza özen göstermelisiniz. Özellikle yılın ilk aylarında sağlık kontrollerinizi ihmal ettirmeden yaptırmalısınız. Bu hassas dönemde eski hastalıklarınız nüksede bilir.

Ayrıca bu dönemde ailenizdeki kişilerin sağlık problemleri ortaya çıka bilir. Yakın çevrenizdeki yaşlı kişilerin sağlık sorunları ile karşılaşa bilirsiniz.

Temmuz- Ağustos ayları arasında ise partnerinizin sağlığı ile daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir.

Sonbahara doğru yaşayacağınız bazı huzursuzluklar ve karşılaşacağınız gerginlikler bünyenizi zayıflatabilir. Özellikle Eylül Ekim aylarında de kendinizle daha fazla ilgilenmeli kendinize zaman ayırmalısınız. Düzenli bir yaşam yaşamaya özen gösterin. Bu dönemde ilaç kullanımı konusunda dikkatli olmalısınız. Hormonel problemler yaşama ve gıda zehirlenmesi gibi sağlık sorunları yaşaya bilirsiniz.

Kış ayları ise sağlığınız açısından sorunlu olması olası zamanlar genel sağlık sorunlarına karşı hassas olduğunuz bir dönem.