2013 KOVA BURCU
2013 BURÇ YORUMLARI

2013 Kova Burcu

Kova Burcu, 2013 yıl özellikle ilişkiler konusunda kurallara, geleneklere ve şartlara uymak zorunda kalabilirsiniz. İstekleriniz ertelemek zorunda ola bilirsiniz. Bu arada işiniz veya kariyerinizle ilgili alanlarda sıkıntılar yaşaya bilirsiniz ve hayatınız da önemli bazı değişiklikler yapmaya mecburiyetinde olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bütün bu olumsuzluklara rağmen 2013 hem duygusal açıdan hem de finansal açıdan fırsatlara açık bir yıl kova burcunu bekliyor.

Yılın ilk bölümünde şans gezegeni Jüpiter sizi finansal konularda desteklemeye devam ederken sağlık ve iş hayatınız sizi yeterince meşgul edecek. Bu dönemde işiniz veya kariyerinizle ilgili konularda huzursuz ve hırslı bir sürece girebilirsiniz. Bu durumlar sizi köklü değişimler ve dönüşümler içine sürükleyecek olaylara zorlayabilir.Tüm bunlar yaşanırken ailenizi çocuklarınızı ihmal edebilir yada bu ikisii arasındaki koşturmada gereginden fazla yıpranabilirsiniz.

Yurt dışı seyahatleri, eğitim gibi konular bu dönemde da gündeminizde olacak. Bu olaylar sizi hayata dair değerlerinizi sorgulamanızı sağlayabilir. Geleceğe yönelik planlarınızda farklı düşünceler içine girebilir, yeni kariyer planları yapmaya başlaya bilirsiniz. Bu dönem sizin için sosyal ilişkilere yöneldiğiniz bir dönem olacak. Arkadaşlarınıza ve çevrenizdekilere daha çok zaman ayıracaksınız.

Yılın ikinci yarısı çevrenizle olan olumlu iletişiminiz sizin için daha olumlu gelişmelerin oluşmasına olanak sağlayacaktır. Bu olumlu etkiler siz kovalara birçok yeni fırsatı beraberinde sunacak. Başarılı girişimlerde buluna bilir kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz ayrıca yeni eğitim fırsatlarıyla da karşılaşa bilirsiniz.

Kova Burcu 2013 yılına kadar ilişkilerinizde ortaklıklarınızda yaşadığınız sorunlar ve huzursuzlukların yılın ikinci yarısında yavaş yavaş ortadan kalkarak çözüme ulaştığını göreceksiniz. Bugüne yaşadığınız tecrübelerin ve zorlukların meyvelerini almaya başlayacaksınız. Yine de olumsuz gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Ani kararlardan kaçınmalı kendinize olan güveninizi kaybetmemelisiniz. Yeni oluşumlardan kaçınmayın Jüpiter’in olumlu etkisi sizinle birlikte olacaktır.

 

2013 Kova Burcu İş Hayatı

2013 yılında kovalar için parasal yönden şansın yüksek olduğu bir dönem. Özellikle yılın ilk yarısındaki gelişmeler, maddi birikimlerinizi artıra bileceğiniz, finansal yönden birçok fırsatların karşınıza çıkacağını işaret ediyor.

Bu dönemde günlük ihtiyaçlarınız ve sağlık alanındaki artan harcamalar kovaları zorlayabilir. Maddi kayıplara dikkat etmelisiniz. Sürpriz masraflar bütçenizi zorlayabilir. Ancak ilerleyen günlerde parasal konularda şansınız yükseliyor. Finansal konularda şans siz kovaların yanında olacak.

Gelirinizi artırma çabaları içerisinde olacaksınız bu yönde yapacağınız çalışmalar olumlu sonuçlar verecektir. Sahip olma arzunuz ve hırsınızın artacağı bir dönemde olacaksınız masraflarınıza da dikkat etmelisiniz.

Yılın ikinci yarısında turizm, iletişim gibi sektörlerden para kazanma fırsatı yakalayabilir, yakın çevrenizden göreceğinizdeki arkadaşlarınızın da desteğiyle kazançlı bir dönem geçire bilirsiniz. Bu yorum 2013burcyorumu.com sitesinde yayınlanmaktadır.

Kovalar 2013 yılı, boyunca ortaklıklarında ve eşleriyle finansal konularda zorluklar yaşayacaklar. Yapacağınız anlaşmalarda ve ortaklıklarda zarara uğramamak için çok dikkatli olmanız gereken bir süreç içerisinde zorluklar yaşaya bilirsiniz.

Ağustos ayından itibaren aile ve ev konuları gündeme gelecektir. . Bu dönemde ailenizden destek görebilir, yeni ev alma veya tadilat işlerine girişe bilirsiniz. Ağustos’un son günlerinde ortak işler, eşinizin işi gibi konular gündeminizde olacak.

Eylül ekim döneminde kovalar girişimci düşünceleriniz artacak ve yeni arayışlar içerisinde ola bilirsiniz fakat dikkatli olmanızı fayda var. Sorun yaşamamak için tedbiri elden bırakmamalısınız. Beklenmedik sürprizlerle karşılaşmanız mümkün.

Kasım ve Aralık ayları 2013 yılında siz kocalar için zorlu ve yoğun çalışma temposuyla geçecek bir sürç olabilir rekabet ortamında çok fazla eleştiriye maruz kalabilir bu olaylar sizi zorlayabilir. Fakat bu dönemde fırsatlara açık olacaksınız.

 

2013 Kova Burcu Aşk Hayatı

 

Kova burçları 2013 yılıyla birlikte aşk hayatınızda şans sizden yana olacak. Hareketli sosyal yaşamınız sayesinde yeni arkadaşlıklar kuracak sıcak ve sempatik tavırlarınızla aranılan bir kişi haline geleceksiniz. Yalnız olan kova burçları için yeni bir ilişkiye başlama fırsatı, ilişkisi devam eden kovalar içinse ilişkilerinde hareketli sıcak gelişmelerin yaşanacağı aşamaların gelişeceği bir dönem girebilirsiniz.

Yılın ilk yarısı sizin ve aşk hayatınız için daha sıkıntılı bir dönem olabilir. Sorunları çok büyültmeden kıskaçlık ve huzursuzluk duygularına çok fazla kapılmadan kararlar olmalısınız. Gereksiz duygu karmaşası ve endişeler huzursuzluğunuzun artmasına neden olabilir bunların önüne geçebilirsiniz.Gene bu dönemde aile büyüklerininde karışacağı aile içi tartışmalardan dolayı huzursuz ve gergin bir dönem yaşayacaksınız.Evli kovalar bu dönemde çocukları eşleri ve aileri arasındaki dengeyi sağlamada zorluk çekebilir.

Mayıs ayının ikinci yarısından itibaren kova burçları aşkı ve sevgiyi bulmak için daha fazla çaba göstereceksiniz. Daha dikkatli ve seçici olmalısınız. Bu dönem sizin için önemli bir fırsat ola bilir iyi değerlendirmelisiniz

Bu dönemde eski ilişkilerinizle yüzleşe bilir eski ilişkilerinizi canlandırmak için çaba içerisine gire bilirsiniz. Evlilik gibi konulara karar vermede zorlana bilir bu konuları ertelemeyi tercih ede bilirsiniz.

Haziran ayı ilişkileriniz açısından değişimlerin olduğu bir dönem olabilir. Hayatınızda değişiklikler yapmak isteye bilir yeni ve planlarınızda olamayan farklı kararlar ala bilirsiniz. Bu kararlarınız sizi ve aşk hayatınızı hareketlendire bilir.Bu dönemde ofis ortamındaki biri ile bir yakınlaşma söz konusu olabilir ancak evli bir kova iseniz  uzak durun.

Evli olan kocalar için Temmuz ve Ağustos ayları ilişkileri açısından zorlu geçebilir. Bu yorum 2013burcyorumu.com sitesinde yayınlanmaktadır. Bu dönemde tartışmalardan uzak durmalısınız.

Ağustos dönemi yalnız olan kovalar için evlilik düşüncesinin ortaya çıkacağı hayatlarına dair yeni planlamalar yapacakları bir dönem olacak.

2013’ün son dönemi kova burcu için aşk hayatında mutluk veren güzel günler vadediyor. Bu dönem sizi mutlu edecek birine olan ihtiyacınız daha da artacak daha fazla arzu edeceksiniz. Aradığınız kişiyi bulma şansınız oldukça yüksek olacak. Yeni bir aşka yelken aça bilirsiniz. İlişkisine devam eden kovalar ise daha da mutlu olacakları bir geleceğe doğru adımlar atabilirler.

Ayrıca bu dönemde cinsellik hayatınızda daha ön planda yer alabilir. Arzularınızın artacağı bu dönem yeni aşk maceraları için uygun gözüküyor.

 

2013 Kova Burcu Sağlık

 

2013 yılı kova burcu için sağlık açısından hassas olduğu bir dönem olacak. Yılın ilk altı ayında ateşli hastalıklar ve huzursuzluklar karşılaşa bilirsiniz. 2013 yılında sağlığınız konusunda oldukça dikkatli tedbirler almalısınız yaptırmanız gereken sağlık kontrollerini ihmal etmemelisiniz. Özellikle yılın ilk aylarında daha da dikkatli olmalısınız.Bu yorum 2013burcyorumu.com sitesinde yayınlanmaktadır. Bünyenizin zayıf olacağı bu dönemde daha önce geçirdiğiniz hastalıklarınız tekrar nüksetme olasılığı mevcut sağlığınıza özen göstermelisiniz.

2013 yılı ikinci yarısı ailenizdeki kişilerin sağlık sorunlarıyla karşılaşa bilirsiniz. Bu dönemde sizin için yorucu olacaktır.