2013 TERAZİ BURCU
2013 BURÇ YORUMLARI

2013 Terazi Burcu

Terazi Burcu Yorum

Sevgili terazi elinize geçen fırsatları iyi kullanın. İyi değerlendirin,bu yıl maddi açıdan çok şanslı olacaksınız.Yatırım yapabilir, atılımlarda bulunabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin. Başarılı olacağınız bir dönem içine giriyorsunuz. Temmuza kadar geçen dönemi çok iyi değerlendirin. Kendinizi ve çevrenizi sorgulamak yerine elinize geçen fırsatları kullanmaya odaklanırsanız, yepyeni kazançlar sağlayabilir böylece hayata bakış açınızı değiştirebilir ve yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Bu yıl her yönden şanslı olacak yeni kararlar alabilir hayatınızda önemli değişikliklere gidebilirsiniz. Bazılarınız 2013'de iş yerlerini değiştirebilir.Yeni bir işe girebilir,bu yıl pek çoğunuz için yeni başlangıçların yaşanacağı bir yıl olacak.Yılın ikinci yarısı ev yada arsa gibi bir gayri menkul satışı gündeme gelebilir ve burdan gelecek parayı başka bir alanda değerlendirmeniz söz konusu olacak bu gayri menkul saatışı büyük ihtimal bir miras sonucu olacaktır.Teraziler 2013'de çıkacağınız tatillerden hoşnut kalacağınız gibi tanışacağınız yeni insanlar ile güzel dostluklar kurmanızda olası.

2013 Terazi Burcu İş Hayatı

Ocak ayı ile birlikte önemli bir maddi şanslılık içinde olmanız olası kalıcı ya da devamlı olabilecek bazı kazançlar sağlamanız mümkün,yeni iş tekliflerinin gündeme gelmeside ihtimal dahilinde.
Şubat gibi bazılarınız iş ile ilgili bir beklentiye girebilir ancak bu beklediğiniz iş büyük ihtimal bu dönemde gerçekleşmeyecek ancak bu sizde büyük hayal kırıklıklarına yol açmasın çünkü bu beklentiniz büyük olasılıkla yılın ikinci yarısı gerçekleşecek.
Mart gibi planladığınız bazı işlerin istediğiniz gibi sonuçlanmadığı görebilir ve bunun öfkesini çevrenizden çıkarmaya çalışabilirsiniz bu durumun size hiçbir çıkar sağlamayacağını ancak çevrenizdekileri sizden uzaklaştırabileceğini unutmayın ve buna göre davranın.
Terazi burcu 2013 Nisan ayı itibariyle ani bir kararla faydali işbirliklerine gidebilir ve güzel kazançlar sağlayabilirsiniz, başarılı olma şansınız yüksek, ancak çok fazla hayalperest olmayın.
Mayıs sonu ofis ortamına katılacak yeni iş arkadaşlarınız olacağı gibi, hoşlanmadığınız insanlarından ayrılması söz konusu, ofis ortamınızdaki bu personel değişiklikleri sizi memnun edeceği gibi yeni iş arkadaşlarınızla  uyumlu bir ekip çalışması sizi bekliyor olacak.İş ortamınızdaki bu uyum özel hayatınıza da yansıyacak ve eşinize ve ailenize daha fazla zaman ayırarak bu olumlu gelişmelerden onlarında memnun olmasını sağlayacaksınız.
Hazin ayı kalabalık iş toplantılarıyla uğraşmak yoğun çalışmak durumunda kalabilirsiniz ancak bu durumun kazancınıza olumlu yansıması adeta yorgunluğunuzu alacak ve sizi memnun edici sonuçlar doğuracak.
Ağustos ayı parasal konularda yapacağınız girişimlerden zararlı çıkabilirsiniz. Sevgili terazi burçu bu nedenle girişimlerinizi iyi değerlendirin. Bu dönemde bir yakınınızdan ortaklık teklifi alabilirsiniz ve karşınızdakini kırmamak uğruna  bu ortaklığa olumlu yanıt vermeniz olası ancak sonunda oluşabilecek maddi kayıpları da düşünerek hareket etmenizde fayda var.Sonradan üzülmek yerine en baştan hayır diyerek bu işe hiç girişmemek sizin için daha karlı olacaktır.Hayır demeye çekinmeyin.
Eylül  ayı işinizde aceleci davranmaktan, ani kararlar vermekten kaçınmanız gereken bir dönem . Bu dönemde  iş arkadaşlarınızla tartışmalara girmemeye çalışın. Gene bu ay sonu alacağınız müjdeli bir para haberi sizi ferahlatacak. Ancak gereksiz harcamalara gidebilirsiniz, bu durumda eşinizle aranızda ufak tartışmalara neden olabilir.Bu ferahlamanın tam aksine can sıkıcı bir hal alıp aile içinde huzursuzluğa neden olmasını istemiyorsanız eşinize danışarak harcamalarınızı gözden geçirmenizde fayda var.
Ekim ayı biraz stresli görünüyor normal zamanlarda canınızı sıkmayan hatta sorun dahi etmediğiniz ufak tefek konular bu dönemde canınızı sıkacak kusursuzluk isteğinizin yoğun olduğu bir dönem,her şey dörtdörtlük de olsa altında bir şeyler arayabilirsiniz. Bu dönemde iş arkadaşlarınızın da üzerine fazla gitmemeye çalışın.
Terazi burcu 2013 Kasım-Aralık dönemi iş yaşamınızda genel olarak mutlu olduğunuz bir dönem olacak ve özverili çalışmalarınızın karşılığını alacak,amirlerinizin dikkatini çekeceksiniz bazılarınız için bir terfi söz konusu olabilir. Gene bu dönemde bazılarınızın  ek bir işten dolayı bol kazanç elde etmesi olası.

2013 Terazi Burcu Aşk Hayatı

Karamsar yada karmaşık duygular sizin için bitiyor ve artık sezgilerinize güvenmeye başlayabilirsiniz.2013 Terazi burcu aşk hayatında ikili ilişkiler konusunda çok şanslı olacaksınız partnerinizle uyum içinde olduğunuz yeni arayışlara girmenize gerek bırakmayan ilişkilerin yaşandığı bir yıl olacak öyle ki birlikteliğinizin aile büyüklerininde onayını aldığını görecek ve ilişkinizin onaylandığını görerek partnerinize daha da bağlanacağınız ilişkiler yaşanacak.
Dediğimiz gibi bu yıl genel olarak  ikili ilişkilerde partnerinizle son derece uyumlu olduğunuz sorunsuz ilişkilerin yaşandığı bir yıl olacak.
Bu yıl içinde ve özellikle de Marttan itibaren aslında Mayıs dönemi de  sizin için enteresan bir dönem olacak ikili ilişkilerde çok şanslı olacaksınız bay yada bayan doğru karşınıza çıkacak ki bu muhtemelen bir arkadaş toplantısında veya kalabalık bir düğün yemeği gibi bir organizasyonda gerçekleşecek.Ortak tanıdıklarınızın olduğu yeni tanışacağınız bu kişi sizi her anlamda tamamlayacak.Mayıs ayında bazılarınız ani bir evlilik kararı alabilir.
Evli teraziler için  yIlın ilk yarısının  tek olumsuzluğu ailenizle olan ilişkilerinizin biraz soğuklaşmasıdır.  İş ya da arkadaşlık ilişkileriniz yüzünden eşinize karşı ilgisiz kalmanız ya da ona ait önemli bir şeyi unutmanız nedeniyle gerginlik yaşanabilir. Yılın ikinci yarısı ise evli teraziler için çok olumlu eşleri ile olan sorunların çözüme kavuşacağı huzurlu mutlu bir birlikteliğin yaşanacağı bir dönem olacak gene bazı teraziler bu dönemde çocuk sahibi olmaya karar verebilir.Eylül-ekim gibi ailenizi etkileyen bazı olumlu haberler alabilirsiniz ki bunlar daha çok  çocuklarınızla ilgili olacak ve  ailecek çok sevinecek, zaten iyi giden aile ilişkileriniz de iyice kenetlenecek.
Yalnız bir insansanız Mart gibi aniden aşık olmanız mümkün. Eğer evlilik planları içinde olan bir kimseyseniz bu planlarınız birden bire ciddiyet kazanabilir.Mayıs ayı  bazılarınızın alacağı ani evlilik kararı çevrenin şaşkınlığına neden olasada sevinçle karşılanacak.Bu kararınız karşısında özellikle de ailenizinşaşkın ancak  olumlu tavrı karşısında  mutluluğunuz daha da artacak.
2013 yılının ikinci yarısı uzun süredir haber alamadığınız bir dostunuzla görüşme yapabilir onun vasıtasıyla tanışacağınız yeni insanlarla güzel dostluklar kurabilirsiniz.Gene bu dönemde  güzel bir tatil daveti alabilirsiniz ve gideceğiniz yerde çok ilginç kişilerle tanışma imkanı doğabilir.Kısa süreli aşklar yaşanabilir.
Gene yılın ikinci yarısı ağustos sonrası dönemde aşk hayatınızda gözle görülür bir hareketlenme olacak, eğer bir sevdiğiniz yoksa bu dönemde  şansınızı zorlamanızda bir sakınca yok.

2013 Terazi Burcu Sağlık

Özellikle yılın ikinci yarısı aşırı çalışmaya bağlı sağlığınızaa özen göstermelisiniz. Terazi burcu 2013'de önemli sağlık problemleri görünmüyor.Ancak temmuz sonrası dönemde  bir aile büyüğünün sağlık sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.