2013 YAY BURCU
2013 BURÇ YORUMLARI

2013 Yay Burcu

2013 yay burçları için hayatlarında memnun kalacakları değişimler gerçekleşecek.Özel hayatınızda her şey yolunda. Bu kez şansın da sizi sonuna kadar desteklediğini hissedeceğiniz olumlu gelişmelerin yaşanacaağı size sıkıntı veren durumların biteceği  mutlu haberler alacağınız küçük kutlamalalrın yaşanacağı güzel bir yıl.
Hiç hesapta yokken hayatınızın aşkını bulabilir ve birden bire evlilik kararı alabilirsiniz. Çekiciliğinizin ve kişisel cazibenizin bu bir hayli yoğun oluşu karşı cins ile ilişkilerinizi olumlu etkileyecek evli yaylar ise eşleri ile son derece uyumlu oldukları adeta aşk tazeledikleri bir döneme giriyor.Çocuk sahibi olan yaylar bu yıl ikinci bir bebek düşünebilir. Eğer bir apartman dairesinde oturuyorsanız bahçeli bir eve taşına bilirsiniz. Eğer yüksek lisans doktara gibi eğitim hayatınıza yönelik  ilerleme düşünen bir yay iseniz bu yıl istediğiniz başarıyı elde edeceksiniz. 2013 sizin yılınız olacak bu yıl hiç gezmediğiniz kadar gezecek kısa süreli ancak sık tatillere çıkacaksınız. Güzel geçen hafta sonu turları gibi. Bu yıl uzun süredir planladığınız ancak bir türlü hayata geçiremediğiniz bir yurt dışı gezi planınız varsa bavulunuz hazır olsun. Bazılarınız yılın ikinci yarısında girmiş olduğunuz bir sınavdan alacağınız güzel bir sonuçla sevinebilir. Bu yıl çok güzel haberler ve kararlar alabilir işle ve gelecekle ilgili konularda hayat size güzel süprizler yapabilir. Karşı cinsten yeni irtibat kurduğunuz birisi varsa, yakınlaşmak için gayretin sizden gelmesi gerekiyor. Bu akademik kariyer eğitim gibi fırsatları değerlendireceğiniz ve akademik olarak yükseleceğiniz bir yıl olacak. Yılın ikinci yarısı yurt dışı bir gezi düşünüyorsanız yada kendinizle ilgili bir yenilikte bulunma arzusu içinde iseniz bu dönem bunları hayata geçirebilirsiniz.Gene bu dönemde bir gayrimenkul alımı gündeme gelebilir,bazılarınız mevcut otomobillerini değiştirebilir. Yeni yerler görmek, ilginç insanlarla tanışmak, bulunduğunuz ortamda güzellikleri yakalamak adına ilginç bir süreç.Yatırım ve finans konularında aldığınız duyumların doğru çıktığı iş konularında ailenizin ve çalışma arkadaşlarınızın desteği ile kazançlı yatırımlara girişeceğiniz yapacağınız ek işler ile bütcenizin dahada rahatlayacağı bir yıl geçireceksiniz.Hayatınıza dair hoşunuza gitmeyen durumların çözüme kavuştuğu,işlerinizin rayına oturduğu gerek iş gerekse aşka dair tüm beklentilerinizi gerçekleştireceğiniz bir 2013.

 

2013 Yay Burcu İş Hayatı

Bu yıl yay burçları hayattaki beklentilerini gerçekleştirdikleri şanslı bir döneme girecekler.Bu dönemin kıymetini bilmeniz ve olumlu olaraak değerlendirmeniz çok önemli.Bu yıl özellikle  yapacağınız ek işlerle muazzam bir gelir elde edebilir maddi anlamda düşündüğünüzün çok çok üstünde kazançlar elde edebilirsiniz.Maddi anlamda çok kazançlı bereketli,bir yıl yaşayacaaksınız. 2013 yay burçları için değişimler söz konusu,terfiler, kazanç artması bu yıl yay burçları rahat bir nefes alacaklar. Ancak yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz. Eli açık olmanızın size maddi bir yararı olmuyor, hep zararlı çıkıyorsunuz. Paranızın kıymetini bilmenizle ilgili uyarıları dikkate almalısınız. Su akarken testiyi doldurun.

2013 yay burçlarının  iş hayatında değişimlerin yılı olacak mevcut işinizi ya da işyerinizi eğer 2012 de değiştirmediyseniz 2013 ün ikinci yarısı bu değişiklik gerçekleşecek ve son derece memnun kalacağınız bir iş ortamı sizi bekliyor olacak. Yay burçları için bu yıl oldukça üretken bir yıl ek işler yaparak aile bütçesine olan katkınızı arttıra bilir maddi anlamda daha da rahatlaya bilirsiniz. Ofis ortamında yeni ve kalıcı dostluklar kurabilirsiniz.

Bu yıl ocak sonu şubat başı iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınız  bir döneme giriyorsunuz.  Kendinizi ve çevrenizi sorgulamak yerine elinize geçen fırsatları kullanmaya odaklanırsanız, yeni kazançlar sağlayabilir böylece hayata bakış açınız değişir ve yepyeni atılımlarda bulunabilirsiniz.Şansınızı ertelemeyin. İlerde daha iyi değerlendiririm diye  düşündüğünüz fırsatlar, elinizden kayıp gidebilir. Biraz çabayla büyük bir paraya uzanmanız çok kolay olacak.Mart ayı gibi yakın gördüğünüz iş arkadaşlarınızın desteğini de alarak farklı iş kollarına atılabilir ve son derece güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Aldığınız sorumluluklarla başa çıkarak, iş arkadaşlarınızın ve ailenizin takdirini kazanabilirsiniz Nisan gibi yatırım yapabilir, atılımlarda bulunabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin. İş yerinde üzerinizde baskılar olabilir fakat yapmakta olduğunuz işi başarı ile neticelendireceksiniz.Mayıs haziran dönemi aşırı yoğun çalışma temposuna bir süre ara verip ortam değiştirmeye ihtiyacınız olabilir.Yine bu dönem bir dostunuz sizden kefil olmanız yada bir işine ortak olmanız gibi bir teklifde bulunabilir uzak durun.Eğer siz evli bir yay iseniz bu kişi eşinizin tarafından bir akraba olabilir.Temmuz gibi arsa alım satımı gündeme gelebilir kazançlı bir yatırım yapabilirsiniz.Ağustos dönemi işlerinizde,kazancınızda durgunluk yaşanacak durgun dönem canınızı sıksa da eylül ekim gibi kendinizi daha iyi hissedecek ve tümüyle işinize motive olacaksınız ve çalışmalarınızı hızlandıracaksınız.Kasım aralık dönemi çok yoğun ve kazançlı geçecek ve tüm bu çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız.İşinizle ilgili önemli bir toplantıya katılabilir, bu toplantıda kariyeriniz için önemli sayılabilecek güçlü konumdaki kişilerle tanışabilir.Yeni iş teklifleri alabilirsiniz

2013 Yay Burcu Aşk Hayatı

Bu yıl aşktan yana şanslı olacağınız bir yıl,özellikle bekar olanlar için. Bekâr olan yay burçları 2013 yılının ilk yarısında kısa süreli ilişkiler yaşayabilir yay burcu yılın ikinci yarısında bulunduğu bir sosyal ortamda hayatının aşkı ile karşılaşabilir ve ani bir evlilik kararı alabilir. Yılın ilk ayları ilişkinizde uzun soluklu ve sağlam temelli bir gelişimin yaşanması adına pek etkili olmasa da, moral duygunuzun ve yaşama bakış açınızın gayet hoş olacağı kuşkusuz. Bazılarınız yılın ilk yarısı iş ortamına yeni katılan bir kişi ile yakınlaşabilir ve bu yakınlaşma yılın ikinci yarısı ciddi bir boyut kazanabilir.

Yılın ikinci yarısı rutin yaşamınıza renklilik getirecek enerjik, sıra dışı ve oldukça sempatik,  bir insanla yakınlaşmanız olası. Eskiyi bir kenara koyabilir ve geçmişin tüm tozlarını üzerinizden silkeleyip atabilir,sevgi dünyanızda huzuru yakalayabilirsiniz. Evli olan yaylar ise  zaman zaman eşleri ile tartışmalar yaşasalarda bu ilişkilerini tehlikeye atacaak boyutlarda olmayacak hatta zaman zaman hafta sonu gezileri gibi kısa süreli tatillerle ilişkilerine renk katacaklar.

Bu yıl aşktan yana şanslı bir yıl aradığınız insanı bulacak ve sağlam temelli bir ilişkiye adım atacaksınız.Bazılarınız bu yılın ilk ayları sorunlu giden ilişkilerini bitirecek.Kısa süreli ilişkiler sonrası yılın ikinci yarısı tanışacağınız kişi ile adete kendinizi yenilenmiş hissedeceğiniz mutlu bir birlikteliğe adım atacaksınız.İlişkinize dair ailenizden de alacağınız olumlu tepkiler sonrası birlikteliğinize daha da sahip çıkacaksınız.

2013 Yay Burcu Sağlık

Bir başlayıp bir bırakmak yerine sporu düzenli bir biçimde yapmaya başlamalısınız. Bu yıl ciddi bir rahatsızlık görünmüyor. Yorgunluğa  yada uzun süreli bilgisayar başında geçen zamana bağlı olarak kas ağrıları oluşabilir.