2013 YENGEÇ BURCU
2013 BURÇ YORUMLARI

 

2013 Yengeç Burcu

Yengec burcu yorum

Bu yıl çok güzel haberler ve kararlar alabilir işle ve gelecekle ilgili konularda hayat size güzel sürprizler yapabilir.İşinizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir,işinden memnun olmayanlarınız bu yıl istedikleri değişikliği yapabilir,bu yıl iş hayatınız oldukça güzel bazılarınız kendi işinide kurabilir.Bekarların evlendiği evlilerin ise yılın ilk yarısı olmasada, çünkü yılın özellikle 3-4 ayı tartışmaların yaşanması muhtemel, evliliklerini düzene oturtacakları eşleri ile bir bütün olacakları bir yıl.Bazılarınız bu yılın ikinci yarısı eşinizle sen,ben demek yerine biz demeyi başarabilieceğiniz evliliğinizde huzuru bulabileceğiniz döneme gireceksiniz.AAncak şunu belirtmekte fayda var evliliği henüz yeni olan yengeçler bunu başaramaya bilir ve tartışmalar kıskançlıklar neticesinde ilişkilerinden iyice soğumaları eşlerinden uzaklaşmalrı mümkün.lBu yıl akademik kariyer eğitim gibi fırsatları değerlendireceğiniz ve akademik olarak yükseleceğiniz bir yıl olacak.Çocuk sabibi yengeçler ise çocuklarının başarılarıyla sevinecekler,eşleri ve çocukları ile ilgili güzel mutlu edici gelişmeler yaşayacaklar.Yılın ikinci yarısı yurt dışı bir gezi düşünüyorsanız ya da kendinizle ilgili bir yenilikte bulunma arzusu içinde iseniz bu dönem bunları hayata geçirebilirsiniz. Yeni yerler görmek, ilginç insanlarla tanışmak,farklı kültürlerle tanışmak, bulunduğunuz ortamda güzellikleri yakalamak adına ilginç bir süreç. Kendinize hedefler belirleyebilir, geminizin kaptanı olarak düzgün rotada farklı ufuklara açılabilirsiniz. Ancak yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz,siz ne kadar az para harcamaya çalışırsanız çalışın eli açık bir insaansınız. Eli açık olmanızın size maddi bir yararı olmuyor, hep zararlı çıkıyorsunuz. Paranızın kıymetini bilmenizle ilgili uyarıları dikkate almalısınız.Bu yıl paranızı elinizde tutmayı başarabilirseniz otomobil yada geleceğe yönelik yatırım amaçlı bir arsa alımı söz konusu olabilir.

 

2013 Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Sevgili yengeç 2013 aşk adına çok şanslı bir yıl.Özellikle bekar yengeçler var olan ilişkilerinde radikal kararlar alarak uzun süredir devam eden ancak birtürlü evlilikle neticelenmeyen ilişkilerini bitirip daha sağlam temellere dayalı bir ilişkiye adım atacaklar.Merak etme sevgili yengeç bu yıl aaraadığın doğru insan seni bulacak.

Yılın ilk ayları ilişkinizde uzun soluklu ve sağlam temelli bir gelişimin yaşanması adına  etkili olmasa da, moral duygunuz ve yaşama bakış açınızın gayet hoş olacağı kuşkusuz. Ocak sonu gibi bir süredir görmediğiniz bir dostunuz sizi arayabilir. Ona zaman ayırmalısınız. Karşı cinsten yeni irtibat kurduğunuz birisi varsa, yakınlaşmak için gayretin sizden gelmesi gerekiyor.

Şubat ayında  süregelen bir duygusal ilişki içindeyseniz,çeşitli  tatsızliklar kıskançlıklar yaşayabilirsiniz..Bu yaşananlar neticesinde bu dönem kendinizi ve ilişkinizi sorguladığınız partnerinizin eksilerini daha iyi görebildiğiniz bir dönem olacak.  Büyük olasılıkla sizin için geçmişin izlerini silmek çok zor olsada süregelen bu ilişkiyi bitirip hayatınızda yeni bir sayfa açacaksınız. .Sizin için zor olan bu dönemde sevdiklerinizin,ailenizin ve dostlarınızın,yanınızda size destek olması bu zor dönemi daha kolay atlatmanızı sağlayacak ve ummadığınız kadar  çabuk toparlanacaksınız..Bu dönemde evli olan yengeçlerinde aile içi huzursuzluk yaşaması mümkün.

Mart sonu Nisan başı gibi bulunacağınız bir eğlencede ki bu büyük ihtimal aile içiden birinin bir düğün yada nışan yemeği olabilir,tanışacağınız ve sizden çok etkilenecek bir kişi ile duygusal bir birliktelik başlayabilir. Aile büyüklerininde onaylayacağı bu ilişki kısa sürede ciddi bir boyuta taşınabilir.Sonunda aradığınız mutluluğu bu kişi ile yakalaya bilirsiniz.

Mayıs ayı  evli yengeçler için aile içi tartışmarın huzursuzluklrın yaşanacağı bir dönem tartışmak yerine ortamdan uzaklaşmaya çalışın bu tatsızlıklar sizi çok yıpratabilir.Bu dönemki tartışmalar daha çok maddi nedenlerden olacaktır.

Haziran Temmuz dönemi partnerinizin sürprizleri ve hafta sonu kaçamakları ile aşk hayatınıza renk katabilirsiniz..Temmuz sonrası dönemde evli yengeçler için de aile ilişkilerde huzuru bulacakları  bir dönem bu dönemde eşinizin ailesinden bir kimsenin maddi desteğini de görmeniz olası.

Ağustos sonu Eylül başı gibi kalbi boş olan yengeçler  rutin yaşamınıza renklilik getirecek enerjik, sıra dışı ve oldukça sempatik,  bir insanla yakınlaşmanız olası. Eskiyi bir kenara koyabilir ve geçmişin tüm tozlarını üzerinizden silkeleyip atabilir sevgi dünyanızda huzuru yakalayabilir uzun soluklu ciddi bir ilişki yaşayabilirsiniz..İlişkilerinde sorun yaşayanlar ise bu dönem iş ortamına yeni katılan bir kişi ile yakınlaşabilir.Bu saağlam olmayan ilişkinizdden iyice kopmanıza neden olacaktır.Bu dönemde ayrılıklar yaşanabilir.

Kasım ayı bazı yengeçler için evlilik kararını hayata geçirecekleri dönem olacak. Kasım aralık dönemi evli olan yengeçler eşlerinin daha uzlaşmacı daha uyumlu olmarı ile ilişkilerini sağlamlaştıracakları partnerleri ile bir bütün olacakları bir dönem.

 

2013 Yengeç Burcu İş Hayatı

 

2013 yılının ilk yarısı bazılarınız  yurt dışı veya şehir dışındaki işleri nedeni ile ülke veya şehir değiştirmeyi düşünebilir ancak iyi ölçüp biçin ayaklarınızın yere sağlam basacağından emin olmadan var olan düzeninizi bozmayın.

Şubat-Mart dönemi işinizdeki durgunluk moralinizi bozmasın. Her şey düzelecek. Yeni ve reddetmesi güç teklifler alabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları muhakkak değerlendirin. İş hayatınızda emin adımlarla ilerliyorsunuz. Önemli kararlar alabilir, her şeyden yeni bir fikir çıkartabilirsiniz. Size söylenen şeyleri veya yapılan teklifleri iyi değerlendirmelisiniz Değişimler söz konusu olbilir. Terfiler, kazanç artması. Uzun süre iş arayanlar rahat bir nefes alacaklar.

Nisan-Mayıs dönemi  bulunduğumuz topluluklarda güzel ve etkileyici konuşmalrınızla dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.Bu dönem işlerinizin yoluna girdiği kimilerinizin kendi işlerini kuracağı girişimlerde bulunacağı dönem olacak.

 

 

 

 

2013 Yengeç Burcu Sağlık

2013 tansiyon problemi olanların özellikle dikkatli olmaları gerek. Kış aylarında açılan iştahınıza karşı önlem almalısınız. Bunun dışında sevgili yengeç burcu sağlıklı bir yıl siz yengeçleri bekliyor olacak.